22 Листопада, 2017 р., 08:30
Посміхаюся нині життю,
19 Листопада, 2017 р., 16:01
У неділю, 19 листопада, жителі села Карасин відзначали престольний празник та свято Архистратига Михаїла. З цієї нагоди в сільському клубі відбувся урочистий концерт, на який зібралося чимало карасинців і гостей із ближніх сіл.
18 Листопада, 2017 р., 09:41
         Сьогодні, 18 листопада, свій 80-річний ювілей відзначає Прилісненський літописець, невтомний краєзнавець, учитель від Бога і просто надзвичайно хороша людина – Романік Михайло Іванович.
10 Листопада, 2017 р., 09:39
Щорічно 10 листопада відзначається Міжнародний день бухгалтера. Для святкування обрали цю дату, оскільки 10 листопада 1494 року у Венеції опублікували працю Луки Пачолі «Все про арифметику, геометрію і пропорції».Один з її розділів містив інформацію про бухгалтерські рахунки, тому Пачолі назвали батьком бухгалтерії.
09 Листопада, 2017 р., 08:28
 Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
01 Листопада, 2017 р., 18:47
1 листопада 2017 року 100-літній ювілей святкує житель села Лишнівка Адам Омелянович Богайчук. Це людина, яка прожила складне і водночас щасливе життя. Адам Омелянович народився та виховувався в багатодітній родині, де жили, трудилися пліч-о-пліч четверо братів. Сім′я була бідною, але дружньою та трудолюбивою.
25 Жовтня, 2017 р., 22:00
Інформаційно-освітній  та  соціально-культурний  розвиток  сільських  громад  через  доступ  до  інформації  та  знань  є  одним із  важливих  завдань  розвитку  сучасних територіальних  громад.