65 років ФАПу в селі Городок

З цієї нагоди та до Дня медичного працівника України у сільській бібліотеці відбувся захід під назвою «Є така професія – здоров’я охороняти». На свято були запрошені всі працівники ФАПу – Кучерук Людмила Василівна, Ковальчук Ольга Василівна, Громик Тетяна Віталіївна, медсестра  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ с.Городок» Неродик Людмила Василівна, та ветерани медичної галузі села: Телебей Марія Микитівна, Борисюк Наталія Тарасівна, Шилак Галина Іванівна та Величко Ніна Іванівна.

13:18 20.06.2017

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Нині свято Дня захисту дітей, яке відзначають 1 червня, набуло особливого змісту, адже від воєнного протистояння з агресором страждають, в першу чергу, діти: сини і доньки вимушених переселенців, учасників АТО та й усі інші – адже порушені їхні найголовніші права – на мирне небо над головою, на надійну домівку й міцну родину, на щасливе безтурботне дитинство.

18:33 01.06.2017

Міжнародний день дітей

У перший день літа в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день дітей.

10:50 01.06.2017

Останній дзвоник

Сплетіння радісного гамору, бентежного шуму, дитячого різноголосся та квіткового розмаю панували 26 травня у всіх школах Прилісненської сільської ради.

15:46 26.05.2017