Волинська область, Камінь-Каширський район

роботи сільської ради на  перше півріччя 2021 року

1.Розгляд питань на сесіях сільської ради

І квартал

Про звіт про виконання  бюджету об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Готують: відділ фінансів та бухгалтерського обліку, постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,  комунальної власності та сфери послуг.

Про Програму соціально-економічного розвитку сільської  ради на 2021 рік.

Готують: постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,  комунальної власності та сфери послуг.

Про дотримання громадського порядку та стан боротьби зі злочинністю  на території об’єднаної громади.

Готують: постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності і етики.

ІІ квартал

Про звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за  перший квартал 2021 року.

Про роботу комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради".

Готують: КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради".

Про хід виконання Програми розвитку освіти Прилісненської сільської ради на 2017-2022 роки.

Готують: постійна комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Питання, що будуть розглядатись  постійними  комісіями сільської ради

І квартал

Постійна комісія з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності

Про Програму соціально-економічного розвитку сільської  ради на 2021 рік.

Постійна комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Про  хід виконання Програми  соціального захисту населення Прилісненської сільської ради на  2021-2025 роки.

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, благоустрою та охорони природи

Про  хід виконання Програми розвитку земельних відносин на території Прилісненської сільської ради на 2021-2025 роки.

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності і етики

ІІ квартал

Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин Прилісненської сільської ради на 2017-2020 роки.

Про хід виконання Програми  щодо забезпечення особистої безпеки громадян, безпеки дорожнього руху та протидії злочинності на території Прилісненської

сільської ради  на 2021-2025 роки.

ІІІ. Основні організаційні заходи

-Участь у роботі пленарних засідань сільської ради.

Депутати сільської ради

-Організація прийому виборців на виборчих округах.

Депутати сільської ради.

-Участь  депутатів у  підготовці і відзначенні державних, професійних свят та визначних дат.

Депутати сільської  ради.

ІV. Розгляд сільською радою проектів регуляторних актів.

Секретар ради                                                                                         П.Мельничук