План роботи сільської ради

роботи сільської ради на  друге півріччя 2021 року

1.Розгляд питань на сесіях сільської ради

ІІІ квартал

Про звіт про виконання  бюджету об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2021 рік.

Готують: відділ фінансів Прилісненської сільської ради, постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,  комунальної власності та сфери послуг.

Про використання коштів субвенції з обласного бюджету бюджету Прилісненської сільської ради на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за І-ше півріччя 2021 року.

Готують: відділ у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення

Про підготовку закладів середньої світи Прилісненської сільської ради до нового 2021-2022 навчального року.

Готують: гуманітарний відділ виконавчого комітету Прилісненської сільської ради, постійна комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

ІV квартал

Про звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за  девять місяців 2021 року.

Про роботу відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Прилісненської сільської ради.

Про роботу комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Прилісненської сільської ради».

Готують: КЗ «Центр надання соціальних послуг Прилісненської сільської ради», постійна комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Питання, що будуть розглядатись  постійними  комісіями сільської ради

ІІІ квартал

Постійна комісія з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності

Постійна комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Про  роботу лікувальних закладів Прилісненської сільської ради.

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, благоустрою та охорони природи

Про хід виконання програми благоустрою населених пунктів Прилісненської сільської  ради на  2021-2025 роки.

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності і етики

Про хід виконання програми щодо забезпечення виконання завдань з оборони та ефективної діяльності, підтримки Маневицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у 2021-2025 роках Прилісненської сільської ради.

ІV квартал

Про стан сплати податків та зборів на території Прилісненської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Про роботу Центр культури, дозвілля та спорту Прилісненської сільської ради

Про роботу комунального підприємства «Бюро землеустрою та містобудування»

Прилісненської сільської ради.

Про хід виконання Програми  щодо забезпечення особистої безпеки громадян, безпеки дорожнього руху та протидії злочинності на території Прилісненської

сільської ради  на 2021-2025 роки.

ІІІ. Основні організаційні заходи

-Організація прийому виборців на виборчих округах.

Депутати сільської ради.

-День депутата сільської ради.

П.П.Мельничук

-Участь  депутатів у  підготовці і відзначенні державних, професійних свят та визначних дат.

Депутати сільської  ради.

ІV. Розгляд сільською радою проектів регуляторних актів.

Секретар ради                                                                                         П.Мельничук