План роботи виконкому

ПРИЛІСНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від  01 грудня 2023 року № 93

с. Прилісне

Про план роботи виконавчого комітету

сільської ради на перший квартал 2024 року

Відповідно Регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 1 «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Прилісненської сільської ради», статей 52, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету сільської ради на перший квартал 2024 року (додається).

2. Довести це рішення до відома керівників підприємств, установ, організацій та визначених у плані виконавців.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гнатюка О.І.

Сільський голова                                                     Ігор ТЕРЕЩЕНКО

Світлана Музичук

до рішення виконавчого

комітету сільської ради

01.12.2023 № 93

П Л А Н

роботи виконавчого комітету сільської ради на перший квартал 2024 року

Питання, які виносяться на розгляд виконкому

Місяць проведення засідання

Відповідальні виконавці за підготовку питання

Р О З Д І Л  І

ПИТАННЯ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ НА РОЗГЛЯД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1.

Про організацію надання адміністративних послуг на території громади

січень

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету сільської ради

(Музичук С.В., Мельник Г.Я.)

2.

Про хід виконання рішень виконавчого комітету від 30.03.2023 №12 «Про роботу КНП «ЦПМСД Прилісненської сільської ради» з питань надання первинної медичної допомоги та виконання фінансового плану за 2022 рік», від 30.03.2023 №16 «Про  розподіл калій йодиду та респіраторів»

січень

КНП «Центр ПМСД Прилісненської сільської ради» (Камінський О.І.)

3.

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Прилісненської сільської ради у 2023 році.

січень

Відділ правового, організаційно-технічного забезпечення Прилісненської сільської ради (Козак Н.В., Бубнюк Л.Є.)

4.

Про стан реалізації повноважень з питань соціального захисту населення територіальної громади

(Козак Р.В.)

5.

Про фінансовий стан Житлово-комунального підприємства Прилісненської сільської ради в зв’язку з підвищенням тарифів на виробництво та теплопостачання ДП «Волиньторф»

лютий

Житлово-комунальне підприємство Прилісненської сільської ради (Барванов В.В., Сидорук І.С.)

6.

Про звіт щодо виконання бюджету Прилісненської сільської ради за 2023  рік

лютий

Відділ фінансів Прилісненської сільської ради (Романюк Р.Л.)

7.

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Прилісненської сільської ради за 2023 рік

лютий

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гнатюк О.І.

8.

Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території громади у 2023 році

березень

Поліцейський офіцер громади Камінь-Каширського РВП ГУНП України у Волинській області (капітан поліції) Савчук І.В.

9.

Про організацію та проведення

щорічної всеукраїнської акції

«За чисте довкілля» на території

Прилісненської сільської ради

березень

Відділ містобудування та архітектури, землевпорядкування, комунальної власності і екології  Прилісненської сільської ради (Коломієць О.І.)

10.

Про план роботи виконавчого комітету міської ради на другий квартал 2024 року

березень

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету                   Музичук С.В.

Актуальні питання для розгляду:

Звіти керівників підприємств, установ, закладів громади.

Вирішення питань опіки та піклування.

Розгляд звернень щодо квартирного обліку.

Вирішення питань адресного господарства.

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Про затвердження проектно-кошторисних документацій.

Про представлення до відзначення почесним званням «Мати-героїня».

Р О З Д І Л  ІІ.  ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ,

РОБОЧИХ ГРУП ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

1.

Робоча група з визначення потреб населення Прилісненської сільської територіальної                          громади у соціальних послугах

березень

Відділ у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту Прилісненської сільської ради (Козак Р.В.)

2.

Комісія з питань надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади

щомісяця

3.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Прилісненської сільської ради

при потребі

Відділ правового, організаційно-технічного забезпечення Прилісненської сільської ради (Бубнюк Л.Є.)

4.

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету

при потребі

Відділ у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту Прилісненської сільської ради (Кузьмич О.М.)

5.

Комісія з житлових питань

при потребі

Відділ містобудування та архітектури, землевпорядкування, комунальної власності і екології  Прилісненської сільської ради (Бортнік А.М.)

Р О З Д І Л  ІІІ.  НАРАДИ, СЕМІНАРИ, НАВЧАННЯ

1.

Наради із керівниками комунальних підприємств громади

при потребі

Сільський голова Терещенко І.І., секретар ради Мельничук П.П., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Гнатюк О.І.

2.

Проведення нарад-навчань з питань ознайомлення із  змінами у законодавстві

щомісяця

Сільський голова Терещенко І.І.,

відділ правового, організаційно-технічного забезпечення сільської ради (Козак Н.В., Бубнюк Л.Є.)

3.

Апаратні наради при сільському голові

щотижня

Сільський голова Терещенко І.І.

Р О З Д І Л  ІV.  ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

1.

Заходи з нагоди державних свят та пам’ятних дат

згідно окремих планів роботи