СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГОРОМАДИ

Процеси децентралізації державного управління в Україні зможуть дати очікуваний ефект лише у випадку формування ефективної системи стратегічного управління на рівні об’єднаних громад. Адміністративна реформа сприймається значною частиною суспільства як спосіб передання повноважень та фінансових ресурсів, що раніше акумулювалися в Державному бюджеті, органам місцевого самоврядування. Сталий розвиток територій забезпечити неможливо без розуміння мешканцями територіальних громад шляхів розвитку у стратегічній перспективі та уміння керівництва громад перетворювати стратегічні плани у конкретні проекти, що розробляються і реалізовуються за сучасними стандартами проектного менеджменту.      В останні десятиліття відбувається масштабна міграція молоді в міста, оскільки в сільських населених пунктах немає перспектив для особистісного та професійного розвитку, а також умов для якісного життя. Крім цього, у керівництва сільських громад до початку процесу децентралізації, як правило, були відсутні мотиви до розроблення стратегій розвитку, оскільки їх заробітні плати та фінансування соціальної і транспортної інфраструктури здійснювалися повністю або частково з Державного бюджету. Актуальною є також проблема структури місцевих бюджетів, які наповнювалися, переважно, лише за рахунок стягування орендної плати, податків і зборів, обсягів яких вистачало лише на фінансування незначної частини поточних видатків, а коштів збільшення ресурсного потенціалу громади фактично не було.

А ТОМУ ОСНОВНИМ ЗАВДЯННЯМ ДЛЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ ОТГ НА СЬОГОДНІ Є:

• дослідити теоретичні і практичні проблеми стратегічного розвитку об’єднаної територіальної громади у контексті адміністративної реформи в Україні та запропонувати методичні підходи до розроблення стратегій сталого розвитку об’єднаної територіальної громади на основі застосування сучасних методів стратегічного аналізу;
  • розробити механізм проектного управління реалізацією стратегії сталого розвитку об’єднаної територіальної громади на основі застосування сучасних методів проектного менеджменту.

Протокол № 1 засідання робочої групи з розроблення Стратегічго плану розвитку Прилісненської територіальної громади від 03.03.2020

Протокол № 2 засідання робочої групи з розроблення Стратегічго плану розвитку Прилісненської територіальної громади від 25.03.2020

Протокол № 3 засідання робочої групи з розроблення Стратегічго плану розвитку Прилісненської територіальної громади від 08.04.2020

Протокол № 4 засідання робочої групи з розроблення Стратегічго плану розвитку Прилісненської територіальної громади від 22.06.2020