19 Травня, 2022 р., 16:06

18 Квітня, 2022 р., 11:09
До уваги роботодавців
19 Липня, 2021 р., 09:19
Подолання незадекларованої праці Дізнайтеся більше про незадекларовану працю
18 Березня, 2021 р., 15:57
Сьогодні 18 березня фахівцями Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено бліц-навчання з метою зниження рівня незадекларованої праці та легалізації зайнятості в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Управлінням Держпраці у Волинській області серед роботодавців за галузевим спрямуванням: транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування. В заході взяли участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління держпраці у Волинській області Станіслав Мельник, провідний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ганна Усач , секретар ради Маневицької ОТГ Володимир Черчик.
04 Лютого, 2021 р., 11:53
Шановний роботодавцю!
09 Вересня, 2020 р., 13:26
     Управління Держпраці у Волинській області наголошує — з 1 вересня розпочалась посилена інспекційна кампанія з виявлення неоформлених працівників