06 Травня, 2020 р., 10:53
  Вчора, 5 травня, у Будинку Уряду відбувся спільний онлайн-брифінг Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та в.о. директора Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк.
28 Лютого, 2020 р., 13:11
        Інформуємо про те, що в рамках реалізації державного проекту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 № 28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва (далі – Програма).
24 Лютого, 2020 р., 10:18
    21 лютого фахівець з профнавчання Ольга Петрова здійснила перевірку умов проходження стажування у ФОП Клімчука Володимира Миколайовича, де за направленням Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості підвищує кваліфікацію шляхом стажування на робочому місці Валентина Міщук за професією продавець непродовольчих товарів у магазині «Скриня». Як результат, умови робочого місця відповідають програмі стажування.