Дата: 18.03.2021 15:57

Сьогодні 18 березня фахівцями Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено бліц-навчання з метою зниження рівня незадекларованої праці та легалізації зайнятості в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Управлінням Держпраці у Волинській області серед роботодавців за галузевим спрямуванням: транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування. В заході взяли участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління держпраці у Волинській області Станіслав Мельник, провідний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ганна Усач , секретар ради Маневицької ОТГ Володимир Черчик.