Питання екології та благоустрою Прилісненської ТГ

30 Березня, 2021 р., 11:13
З першого квітня у Волинській області вступає в силу щорічна заборона на вилов риби. Заборона встановлюється з метою збереження водних біоресурсів і створення сприятливих умов для нересту риби. Адже нерест – це найважливіший період в житті риб.
30 Березня, 2021 р., 10:44
Укладання договору на вивіз твердих побутових відходів є обов’язковим! У нашій громаді послугою з вивезення твердих побутових відходів користується кожен. Однак є громадяни, які категорично відмовляються від укладання договору на вивіз сміття, мотивуючи тим, що у них воно відсутнє. В той же час, ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісах, полях, на берегах річок та озер.   Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 цього ж Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
30 Березня, 2021 р., 09:52
Збільшились штрафи за спалювання трави та забруднення повітря шкідливими речовинами. Прилісненська сільська рада просить жителів відповідально ставитись до питань екології. Якщо бачите паліїв - фіксуйте порушення на камеру телефона, повідомляйте старосту свого населеного пункту, телефонуйте 102, або 068-1059200. Анонімність гарантуємо.