ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Прилісненська сільська рада

ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування

Назва містобудівної документації – «Проект змін в генеральний план с.Городок, Маневицького району, Волинської області»».

Замовник – Прилісненська сільська рада

Місце ознайомлення – с.Прилісне, вул..Сойне 6б, приміщення сільської ради.

Порядок і час ознайомлення – понеділок – четвер - з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця – з 8.00 до 16.00, крім суботи та неділі за адресою: вул. Сойне, 6б, с.  Прилісне, Маневицький район, ел. адреса : prylisne.otg@ukr.net.

Відповідальна особа  – Прилісненський сільський голова - Терещенко Ігор Ілліч , тел.. 98-520

Пропозиції (зауваження) – Керуючись ст..21 п. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні. Пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території села; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території села; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території села та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію села; народними депутатами України, депутатами Прилісненської сільської ради, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог до чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Строк подання пропозицій  - 27.05.2019 р.

Строк завершення розгляду пропозицій  -  12.06.2019 р.