Оголошення

Результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності Прилісненської сільської ради (приміщення відділення зв`язку загальною площею 39,8 кв.м за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Городок, вул. Центральна, 3/1; частина житлового будинку (частка 58/100) загальною площею 98,8 кв.м за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Нові Червища, вул. Молодіжна, 5; житловий будинок загальною площею 89,6 кв.м за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Рудка-Червинська, вул. Надрічна, 62), який відбувся 18 червня 2024 року.

10:06 21.06.2024