16 Грудня, 2021 р., 11:22
Шановні жителі району!
15 Грудня, 2021 р., 10:59
Згідно з рішенням Прилісненської сільської ради №13/9 від 25 жовтня 2021 р. «Про надання дозволу на розроблення Комплексного  плану просторового  розвитку  Прилісненської сільської  територіальної громади Волинської області» (зі змінами) розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Прилісненської сільської  територіальної громади Волинської області.
26 Листопада, 2021 р., 09:29
Повернення товару належної якості до магазину
26 Листопада, 2021 р., 09:19
Якщо податковий агент утримав, але не перерахував ПДФО до бюджету фізична особа не має право на податкову знижку