20 Червня, 2022 р., 11:52
Портал "Поряд" створений для допомоги людям постраждалим від російської агресії. Даний портал дає можливість розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тими, хто має можливість їх надавати.
24 Травня, 2022 р., 16:00
 25 травня 2022 року з 09.30 до 12.30 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення прийом громадян проведе заступник начальника відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Оксана БОГАЙЧУК.

10 Травня, 2022 р., 08:44
З метою одержання зауважень і пропозицій ЖКП Прилісненської сільської ради оприлюднює проект тарифів на послуги з:

06 Травня, 2022 р., 15:26
У Камінь-Каширському районі знову оголошено триденну жалобу