Прилісненська ТГ
Волинська область, Камінь-Каширський район

Оголошення

Результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності Прилісненської сільської ради (приміщення відділення зв`язку загальною площею 39,8 кв.м за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Городок, вул. Центральна, 3/1; частина житлового будинку (частка 58/100) загальною площею 98,8 кв.м за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Нові Червища, вул. Молодіжна, 5; житловий будинок загальною площею 89,6 кв.м за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Рудка-Червинська, вул. Надрічна, 62), який відбувся 18 червня 2024 року.

10:06 21.06.2024

До відома батьків школярів!

Розпочинається прийом довідок учнів, які не харчувалися у їдальні навчального закладу для призначення щомісячної грошової компенсації на дітей, які навчаються в закладах загальної середньої, професійної (професійно- технічної) освіти, закладах  фахової передвищої освіти, розташованих на територіях радіоактивного забруднення,  пов’язаного з наслідками Чорнобильської катастрофи, і які не харчуються в їдальнях зазначених закладів  освіти, а також за всі дні, коли перелічені особи не відвідували ці заклади, до досягнення ними повноліття. При зверненні необхідно мати такі документи: паспорт і код заявника (мами), свідоцтво про народження дитини (паспорт дитини), код і посвідчення потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи дитини.

12:44 31.05.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!!

06.06.2024 о 10.00 год в приміщенні Маневицького управління Камінь-Каширської філії Волинського ОЦЗ за адресою:  сел.Маневичі, вул.Луцька, 14

15:33 28.05.2024

Про безоплатну правничу допомогу (БПД)

Система надання безоплатної правничої допомоги — це мережа точок доступу до правничої допомоги по всій Україні та канали отримання правничих послуг онлайн. Як отримати безоплатну правничу допомогу

11:16 21.05.2024

Пенсійний фонд України інформує!

22 травня 2024  року з 09.30 до 15.00 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прийом громадян проведе представник відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Оксана Миколаївна Богайчук.

10:36 21.05.2024