26 Липня, 2023 р., 15:17
Увага! 27 липня у Волинській області в зоні спостереження Рівненської АЕС, до якої входять населені пункти Прилісненської громади (Прилісне, Карасин, Городок, Галузія, Серхів, Замостя) пройдуть навчання на випадок аварії на Рівненській АЕС.
24 Липня, 2023 р., 08:22
26 липня 2023 року з 09.30 до 12.30 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення прийом громадян проведе головний спеціаліст відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Валентина Володимирівна Лісовецька.
11 Липня, 2023 р., 08:39
           Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Прилісненської сільської ради продовжує інформувати населення про результати моніторингу надання адміністративних послуг.
05 Липня, 2023 р., 12:36
Інформуємо щодо питання, яке набуло резонансу – внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України щодо нового переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (пропонувалося лишити лише два населених пункти нашої громади у зоні забруднення).
27 Червня, 2023 р., 09:42
28 червня 2023 року з 09.30 до 12.30 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення прийом громадян проведе начальник відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Оксана БОГАЙЧУК.
14 Червня, 2023 р., 08:51
У зв’язку з ремонтними роботами на свердловині по вул.Садовій с.Прилісне водопостачання буде  відсутнє на вул.Садова,Ковальчука,Захисників України,Зелена та Слупачика  до 20.00 14 червня 2023 року
08 Червня, 2023 р., 10:49
До відома споживачів холодної води з артсвердловини по вулиці Вишнева