Суд визнав невинним та виправдав Голову Маневицької селищної ради Гаврилюка Олесандра Оксентійовича

Дата: 03.11.2018 11:03

02.11.2018 року Ратнівським районним судом Волинської області увалено вирок, яким голову Маневицької селищної ради Гаврилюка Олесандра Оксентійовича визнано невинним та виправдано за відсутністю у його діях складу кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 368 КК України, обвинувачення за яким було предявлено в літку 2017 року.

Фото без опису

Із вищевказаного вироку слідує, що орган досудового розслідування не встановив, а прокурор не надав суду безперечних, належних допустимих доказівна доведення винуватості голови селещної ради у вчиненні кримінального правопорушення, а також встановив, що правоохоронний орган спеціально залучав свідка, для проведення негласних слідчооперативних дій, ще до відкриття кримінального провадження та надавав до першої зустрічі спеціальні засоби прихованого аудіо, відео фіксування подій, а в подальшому передавав ідентифіковані помічені грошові кошти, для організації кримінального правопорушення, передачі грошей в якості неправомірної вигоди.

Одночасно суд дійшов висновку, що вказані дії з боку органу досудового розслідування мають місце, як підбурювання до кримінального правопорушення, з метою подальшого його викриття.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)