Зустріч з поетесою рідного краю Марією Волинською

30 серпня 2017 року в Будинку культури с.Прилісне відбулася зустріч з українською поетесою, патріотом, активною учасницею подій на Майдані Марією Махновець (Волинською). Марія Іванівна – уродженка села Четвертня, Маневицького району, Волинської області, яка свої поетичні доробки друкує під творчим псевдонімом  Марія Волинська. У Прилісному вона презентувала свою книгу «Спалах вічності», що розповідає про 16 воїнів-героїв Маневиччини, які загинули на Сході України, борючись за її цілісність. Книгу «Народжена українкою», в якій іде мова про родовід відомої української льотчиці Надії Савченко, допомагала презентувати мама Надії Савченко - Марія Іванівна – жінка, яка викликає захоплення своєю мудрістю, витримкою та витривалістю.   Хвилю  емоцій викликала книга Марії Волинської під назвою «Сильне ім’я Надія», ця книга – це один великий і живий лист до українців із російської в’язниці, яка тримала ту, що стала символом нескореної української нації – українську НАДІЮ.

11:48 01.08.2017

Негода на Волині

Учора на Волині знову вирувала негода. Постраждали не лише населені пункти, а й ліси. Пориви вітру були настільки сильними, що дерева просто переламувало і виривало з корінням.

16:34 22.07.2017

Основна мета Прилісненської громади-покращення якості життя в КОЖНОМУ населеному пункті

Основна мета роботи Прилісненської об’єднаної територіальної громади - це відчутне покращення якості життя у кожному населеному пункті - наголошує очільник  громади  Ігор Ілліч Терещенко.

23:13 14.07.2017

Візит Надії Савченко

9 липня 2017 року в Будинку культури с. Прилісне відбулась зустріч з народним депутатом України Надією Савченко.

13:19 11.07.2017

Відпочинок та оздоровлення в таборах дітей Прилісненської громади

Літо – пора відпочинку! Літо, літо, літечко – золота пора, про це знає уся дітвора. А побувати у таборі, добре відпочити, набратися сил, щоб у наступному навчальному році дати фори однокласникам, а у шкільному творі на тему «Як я провів літні канікули» написати про яскраві та незабутні враження відпочинку – найсокровенніша мрія кожної дитини.

11:48 04.07.2017

Випускний вечір – крок у доросле життя

24 червня 2017 року в Прилісному відбулось особливе свято, яке не позначене в жодному календарі, – загальноосвітній навчальний заклад  проводжав у самостійну життєву дорогу випускників 11 класів.

17:09 24.06.2017

Будівництво дитячого майданчика в с.Замостя

У кожної дитини є заповітна мрія – мати таке місце, де можна було б проводити багато вільного часу з друзями в радощах і веселощах, щоб, не питаючи батьків, можна завжди бути в курсі, де перебувають твої товариші. У когось подібні мрії так і залишаються мріями, а комусь щастить більше. Так, реалізувати мрію дітей с.Замостя допоміг староста с.Карасин Савчук Віктор Сергійович, із подання якого на території біля сільського клубу с.Замостя облаштовують новенький дитячий майданчик, що буде сприяти розвитку та спілкуванню дітей різного віку, допомагає коштами з місцевого бюджету і голова Прилісненської сільської ради Терещенко Ігор Ілліч. Спільними зусиллями ініціативних жителів села ігровий майданчик росте на очах.

15:10 23.06.2017