1 грудня з 1988 року відзначається як Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Дата: 01.12.2018 15:43

Синдром набутого імунодефіциту вперше було зафіксовано в США у 1983 році. Сьогодні за добу у світі чотириста тисяч осіб заражується цією хворобою. Сам по собі Фото без описуСНІД не є смертельною хворобою, але функціонування його вірусу в організмі впливає на імунну систему так, що навіть проста нежить може призвести до смерті людини.

29 листопада у бібліотеці –філії с.Карасин була проведена година здоров’я присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом «Зупинимо СНІД» разом. Завідувач бібліотеки-філії Дем’янович Людмила Володимирівна розповіла дітям про деякі факти з історії виникнення  та поширення ВІЛ-СНІДу, про шляхи передачі вірусу. Дітям було цікаво дізнатися як вберегти себе від зараження вірусом та про права ВІЛ-інфікованих людей. У бібліотеці була створена книжкова тематична поличка «СНІД- хвороба ХХІ століння». Учасники заходу взяли літературу додому, щоб дізнатися більше про Синдром набутого імунодефіциту.

У закладах освіти було проведено виховні години з питань попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ-інфекції «СНІД –загроза для людства».