День бухгалтера — професійне свято в Україні

Щорічно 10 листопада відзначається Міжнародний день бухгалтера. Для святкування обрали цю дату, оскільки 10 листопада 1494 року у Венеції опублікували працю Луки Пачолі «Все про арифметику, геометрію і пропорції».Один з її розділів містив інформацію про бухгалтерські рахунки, тому Пачолі назвали батьком бухгалтерії.

09:39 10.11.2017

100-літній ювілей жителя с.Лишнівка Адама Омеляновича Богайчука

1 листопада 2017 року 100-літній ювілей святкує житель села Лишнівка Адам Омелянович Богайчук. Це людина, яка прожила складне і водночас щасливе життя. Адам Омелянович народився та виховувався в багатодітній родині, де жили, трудилися пліч-о-пліч четверо братів. Сім′я була бідною, але дружньою та трудолюбивою.

18:47 01.11.2017

Відкриття фітнес-залу в с.Городок "Краса-у силі, сила-в красі"

У приміщенні  Городоцького сільського клубу на День захисника України відкрився фітнес-зал, який є сучасним тренажерним залом та орієнтований на жителів громади, котрі дбають про власне здоров’я та красу. Умови, які створені, будуть сприяти жителям села завжди відчувати себе комфортно. Адже у фітнес-залі вони подбають не лише про хорошу фізичну форму, а й про невід’ємну частину краси – душевне самопочуття.

21:36 19.10.2017

"Герої серед нас"-святковий концерт у с.Городок

Під такою назвою у приміщені клубу села Городок пройшов тематичний вечір до Дня захисника України, організований спільно зав. клубом Лісовецькою О. В., зав. сільською бібліотекою-філією  Горайчук Л. М. та дирекцією НВК  « ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ с. Городок».

13:14 18.10.2017

"Відповідь нескореного народу"-під таким гаслом пройшов святковий концерт до Дня захисника України

14 жовтня вся ненька Україна відзначає День захисника України, День святої Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва. Свято захисника Вітчизни встановлено указом Президента України з метою вшанування мужності, бойового подвигу, героїзму захисників незалежності і цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереженню та розвитку національних військових традицій і звитяг. Сьогодні козак – не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари, козак – це передусім воїн за духом, той, хто воюватиме за честь і свободу. Шляхетність, мудрість, відвага – три основні прикмети, які характеризують воїна усіх часів: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш.

23:12 15.10.2017

Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко відзначений нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі"

Щиросердно вітаємо з Днем захисника України сільського голову Прилісненської сільської ради Ігоря Ілліча Терещенка. Адже для нього це не просто свято, яке відзначають усі навколо, він особисто причетний до цього високого звання – ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ. Ігор Ілліч більше року свого життя присвятив мужній і надзвичайно важливій справі – боронив рідну землю від агресора на Сході України.

11:56 11.10.2017