Відбувся захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ій річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан

Дата: 16.02.2019 21:16

Афганістан – ти край війни і крові,
тих молодих завзятих юнаків,
в котрих у грудях полум’я любові,
горить допоки дух їх не дотлів.

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До цієї дати Центральна бібліотека  спільно з Будинком Культури Прилісненської сільської ради провели історичну годину «Тюльпаном чорним пам’ять проросла»  (до  30-тої річниці виведення військ з Афганістану).

Фото без опису

На зустріч були запрошені ті, хто на собі відчув пекло війни у мирний час. А саме це –  Борисюк Іван Логвинович, Жовнерук Володимир Васильович, Телебей Микола Петрович, Хвост Віктор Степанович, Швець Василь Володимирович, Швець Микола Трифонович, Ніщик Віктор Андрійович, Борисюк Валерій Дмитрович, Борисюк Анатолій Дмитрович, Пишук Петро Володимирович, Неродик Анатолій Мусійович, Назарук Віктор Васильович, Шмигельський Анатолій Степанович, Терещенко Ігор Ілліч.

Ведучі заходу Чернюк Каріна та Матвіюк Дарина  ознайомили з  подіями в Афганістані та разом з присутніми згадали тих, хто пройшов кривавими дорогами та повернувся до рідного дому.  Схиливши голови у скорботній хвилині мовчання, вшанували світлою пам’яттю всіх загиблих.

Святковий настрій подарували гостям заходу Рублик Юлія, Гуменюк Олександр, Лук’янчук Олена, Хилюк Тетяна, Хилюк Максим, Марчук Микола та гурт « Зорепад».

Також зі словами привітання перед присутніми в залі виступили Прилісненський сільський голова Терещенко Ігор Ілліч, голова ветеранської організації Романік Михайло Іванович, голова ветеранської районної спілки афганців Карп’юк Петро Степанович, військовий комісар Маневицького районного військового комісаріату Куций Зіновій Зіновійович.

З нагоди 30-тої річниці виведення військ з Афганістану воїнам-афганцям вручено почесні грамоти Прилісненської сільської ради та ювілейні медалі.

Пам'ять про ці події   завжди залишаться в пам'яті українського народу та буде прикладом для молодого покоління.

Цього дня  в бібліотеці також було організовано перегляд літератури афганської тематики «Життя, обпалене війною».

ФОТОЗВІТ: