Відбулася зустріч жителів громади із представниками Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Дата: 31.01.2019 12:08

30 січня 2019 року у залі засідань Прилісненської сільської ради відбулася зустріч жителів громади із представниками Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.  Директор Юрій Корольчук представив освітній проект «Успішна громада»,  який створений для сприяння економічному розвитку ОТГ , розширення можливостей самозайнятості жителів громади, сприяння розвитку бізнесу та професійної орієнтації учнівської молоді. Він розповів про шляхи співпраці та можливості, які відкриває освітній проект для людей, які шукають роботу.

Фото без опису

На зустрічі був присутній військовий комісар Маневицької РВК Зіновій Куций, який розповів про переваги контрактної служби для молоді.

Виступив також директор Маневицького професійного ліцею Олександр Піддубний та запросив абітурієнтів до вступу в ліцей, адже робітничі професії завжди мають великий попит. Дякуємо представникам Маневицького центру зайнятості за змістовну та цікаву зустріч.

ФОТОЗВІТ: