У селі Серхів відбулися сходи прихожан Свято-Покровського храму, на яких було піднято питання переходу УПЦ МП до Православної Церкви України

Дата: 28.01.2019 08:21

5 січня Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію єдиної Православної церкви України. А вже 6 січня  Варфоломій передав предстоятелю новоствореної Православної церкви України Епіфанію посох і Томос, який проголошує автокефалію.

Що ж до священнослужителів УПЦ МП, то вони мають або перейти в підпорядкування Православної церкви України, або змінити назви своїх церков на Російську православну церкву. На це їм дається три місяці, в іншому випадку їм анулюють реєстрацію.

27 січня 2019 року в с.Серхів відбулися сходи прихожан Свято-Покровського храму УПЦ МП, на яких було піднято питання переходу УПЦ МП до Православної Церкви України. Православна громада вирішила приєднатись до єдиної української церкви, проголосувавши за 102 голосами. Проти  висловились 21 громадянин, 4 утримались.