Правила пожежної безпеки в лісах

Державне підприємство "Городоцьке лісове господарство" та Прилісненська сільська рада нагадують жителям  громади, що згідно пункту 3.1. «Правил пожежної безпеки в лісах України» протягом пожежно-небезпечного періоду 2018 року забороняється :

13:02 28.03.2018

Як убезпечитись від шахрайства

Маневицька місцева прокуратура звертає увагу жителів громади на один із видів кримінальних правопорушень - шахрайство.

12:56 28.03.2018

Родина з Прилісного стала учасником обласного фестивалю "Тато,мама,я-спортивна сім'я"

24 березня в м.Нововолинську в Будинку спорту СОК «Шахтар» за організації Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» пройшов обласний етап змагань «Тато, мама, я – спортивна сім'я», у яких свою силу, спритність, кмітливість, увагу, взаємовиручку та винахідливість доводили 15 волинських родин, які визнані найкращими в 2018 році у своїх районах та громадах.

14:05 26.03.2018

Святковий концерт з нагоди Дня 8 Березня

З першим весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті: щастя, радість, надія і кохання - пов’язане з жінкою.

13:07 09.03.2018

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РУСЛАНО ВОЛИДИМИРІВНО

8 березня святкує день народження секретар Прилісненської сільської ради Руслана Ремінська. "Наші вітання, а ваше - сприяння! Прийміть вітання з днем народження від тих, хто йде з Вами дорогою розвитку місцевого самоврядування в Прилісненській сільській раді! Ваш день народження - це свято, яке просто неможливо обійти стороною. Ми висловлюємо свою подяку за ваш постійний робочий настрій і вміння працювати у команді.

09:13 08.03.2018

Відбулася зустріч з представниками Рівненської АЕС

27 лютого у приміщенні Будинку культури пройшли громадські слухання в рамках публічного громадського обговорення можливості продовження експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС. Обговорення відбулося із жителями сіл: Прилісне, Галузія, Городок, Замостя, Серхів, територія  яких входить до тридцятикілометрової зони спостереження АЕС.

15:00 28.02.2018