Шановні жителі села Прилісне!

Дата: 16.06.2019 08:35

Прийміть найщиріші вітання з нагоди

святкування Дня села Прилісне!

День села - особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей чиєю працею воно створювалося. Прилісне має давню та насичену історію, про що свідчать знахідки давніх знарядь праці. Цьогоріч виповнюється 474 роки від першої писемної згадки про невеличке село Монєвичі (колишня назва с.Прилісне), та 55 років від того часу, коли село отримало нову назву – Прилісне. Ці дати пов’язують минуле, сьогодення та майбутнє,  поєднують у собі давнину і сучасність, мудрість і новизну.  Як і колись тут живуть працьовиті, щирі люди, які люблять свою маленьку батьківщину.

Фото без опису

Спільними зусиллями сьогодні ми творимо нову історію, створюємо нове Прилісне заради майбутнього наших дітей та внуків. Усі досягнення, якими багате Прилісне, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Від щирого серця вітаю вас із Днем села Прилісне та від усієї душі зичу усім  здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших добрих справах!

Тож нехай же і надалі процвітає наше село, народжуються і підростають діти, щасливо почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти  у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання.

Зі святом, дорогі односельчани!

З повагою до Вас

сільський голова                     Ігор Терещенко