Звітний концерт школи, який відбувся 12 травня 2019 року в будинку культури, зібрав аншлаг!

Дата: 14.05.2019 19:12
Кількість переглядів: 1938

Звітний концерт Прилісненської школи мистецтв

Звітний концерт школи, який відбувся 12 травня 2019 року в будинку культури,  зібрав аншлаг!

Ще рік тому Школа мистецтв була лише мрією, здавалося, нездійсненною, нереальною. Лише один рік роботи! Які можуть бути здобутки?! Та сьогодні ми бачимо результати клопіткої праці викладачів та учнів. Повний зал та овації - такий фінал свята.

Фото без опису

Звітний концерт був присвячений одному з найпрекрасніших свят – Дню матері. Адже найкращим подарунком для мам стали виступи їхніх дітей. Кожна матуся пишалася своєю дитиною, відчувала гордість за неї.

Концертна програма була насиченою та яскравою. Ведучими грандіозного дійства стали директор КУ «Школа мистецтв»  Ігор Гончарук  та юна учениця Людмила Коснюк. Під час святкового концерту діти виконували різноманітні твори музичного та хореографічного мистецтва.

Відкрила свій звітний концерт Прилісненська школа мистецтв незвичайним танцем «Дивна квітка» у постановці Лесі Лотвін під прекрасну мелодію Антоніни Матвієнко.

Фото без опису

Для маленьких артистів кожен вихід на сцену - це не тільки оцінка їхньої майстерності, а й неоціненний досвід. Тож, наймолодші учні школи взяли участь у святі: Тихон Волков, Олена Чичотка, Ірина Філюк виконали фортепіанні твори. Аліна Власік заграла на сопілці українську народну пісню «Ти до мене не ходи». Катерина Савчук виконала твір Г.Пономаренко «Вишиванка». Родзинкою концерту став виступ дуету юних піаністок Людмили Коснюк та Маргарити Волкової, які зіграли у дві руки твір В.Коровіцина «Ляльки сеньйора Карабаса». Ансамбль баяністів під керівництвом Сергія Гладуна виконав українську народну пісню «Ой, лопнув обруч».

В «Українському запальному» танці в постановці Анастасії Матвійчук закружляли учні хореографічного відділу. Глядачі насолоджувались чудовою грою дуету маленьких домристок Заріни Дубровської та Олександри Нарбутової, які виконали українську народну пісню «Гречаники». Публіка вирушила у «Веселу прогулянку» під звуки акордеону разом з Костянтином Ремінським. Заряд енергії отримали глядачі від танцю «Чарльстон». Яна Жовнерук на акордеоні натхненно виконала українську народну пісню «Ой, ти дівчино». На високому рівні був виконаний твір «Дивертисмент» Юрієм Волковим. Зразковим виконанням композиції К.Данькевича «Танець» вразила Ірина Слива. Ангеліна Курчик, учениця класу фортепіано Ольги Коваль, чуттєво заграла твір «Перша проталинка» В.Коровіцина.

Фото без опису

Справжньою окрасою концерту став виступ хореографічного колективу «Перлинка» (керівник Леся Лотвін) із композицією «Лелеча доля», де діти показали свої вміння, здобуті щоденною наполегливою працею. У кінофільм «Стережись автомобіля» потрапили глядачі з ансамблем домристів, які виконали «Вальс». Денис Сидорук виконав чудову мелодію «Yesterday». Звуки італійської «Тарантелли» лунали у виконанні Оксани Савчук. «Молдавська хора» вражала у виконанні Ярослава Дацюка (викладач Микола Марчук).

Фото без опису

Викладачі теж приймали активну участь у концерті. Так, Лариса Клімкіна зіграла на скрипці твір «Гумореска», Сергій Гладун віртуозно виконав композицію «Танго ночі», Анатолій Мельник заграв на саксофоні сингл поп-групи АВВА «Танцююча королева». Звичайно ж неможливим був би цей концерт без величезної праці концертмейстера Лариси Огородник.

Викладач хореографічного мистецтва Анастасія Матвійчук презентувала композицію «Протистояння» разом з дитячим ансамблем танцю «Грація». Хореографічна композиція надзвичайно вразила глядачів.
Зі сльозами на очах сприйняв зал пісню «Мати журавлика жде» у виконанні Анастасії Матвійчук та
ансамблю народних інструментів викладачів Школи мистецтв під керівництвом Сергія Гладуна. Цей віртуозний виступ став родзинкою концерту та кульмінацією свята.

Видовищним був танець «Ми дівчата з України». Тріо духових інструментів у складі Максима Кучинського, Максима Євпака та Дениса Сидорука з композицією Т.Петренка «Україно» став завершальним акордом свята.

Фото без опису

Після концерту гості творчого звіту мали можливість переглянути виставку дитячих малюнків відділу «Образотворче мистецтво». Треба зазначити, що у цьому виді мистецтва вже маємо перші перемоги на обласному рівні. Так, Халик Адріана отримала ІІІ місце у конкурсі писанкарства «Великоднє диво» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Вітаємо нашу талановиту ученицю!

Творчий звіт засвідчив, що в нашій школі навчаються обдаровані діти і працюють талановиті викладачі, про що в своєму виступі зазначив сільський голова Ігор Терещенко. Також сільський голова привітав усіх жінок із Днем матері та з особливою вдячністю звернувся до Євдокії Шишолик -  мами Василя Шишолика, воїна, що загинув у зоні АТО.

Заступник сільського голови Олексій Гнатюк подякував всім учням, педагогам, батькам, які зробили творчий звіт незабутнім, яскравим святом.

Привітати юних талантів прийшла в.о.начальника гуманітарного відділу Наталія Слупачик, яка висловила велике захоплення учнями і викладачами. Наталія Олександрівна вручила нагороди за перший конкурс, у якому взяли участь учні класу образотворчого мистецтва викладача Анни Макарчук, та побажала їм творчих успіхів, натхнення у щоденній роботі над собою.

Звітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через велику працю, наполегливість викладачів і їх вихованців. Тож хай і надалі у Школі мистецтв панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують нові юні зірки.

ФОТОЗВІТ: