«Зорепад» бере участь у Обласному мистецькому святі

Дата: 13.05.2019 22:42

12 травня у місті Луцьк проходила низка культурно-мистецьких заходів. У Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Шевченка проходила виставка волинського ткацтва,  Обласне мистецьке свято «Мамина колискова»  та Волинська ткацька співоча толока «І ткали долю матері». У виставці були представлені 21 виріб народного ткацтва. Багатство і красу тканих рушників, доріжок, сорочок представили Карплюк Ольга, Каращук Ганна, Нестерук Марфа, Каращук Василина із с.Лишнівка, Доля Ганна із с.Замостя, Дем’янович Ганна із с.Карасин, Сахнік Наталія із с.Прилісне.

А перед театром була організована святкова сцена, із якої лунали вітання для всіх матусь. У обласному святі «Мамина колискова» взяли участь наші місцеві юні перлинки -  вокальний гурт «Зорепад», у складі Софії Невар, Соломії Невар,Юлії Худякової,  Іванни Невар та Олександри Миронюк. Дівчата заспівали зворушливі пісні «Мамині яблуні» та «Мої батьки».  Акапельно «Зорепад» також виконав українську народну пісню «Коли ти в армію ідеш» та «Зелений дубок». Дівчата дуже вразили глядачів своїм неймовірним співом. Щиро дякуємо всім учасникам свята.

ФОТОЗВІТ: