«Зорепад» бере участь у Обласному мистецькому святі

Дата: 13.05.2019 22:42

12 травня у місті Луцьк проходила низка культурно-мистецьких заходів. У Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Шевченка проходила виставка волинського ткацтва,  Обласне мистецьке свято «Мамина колискова»  та Волинська ткацька співоча толока «І ткали долю матері». У виставці були представлені 21 виріб народного ткацтва. Багатство і красу тканих рушників, доріжок, сорочок представили Карплюк Ольга, Каращук Ганна, Нестерук Марфа, Каращук Василина із с.Лишнівка, Доля Ганна із с.Замостя, Дем’янович Ганна із с.Карасин, Сахнік Наталія із с.Прилісне.

Фото без опису

А перед театром була організована святкова сцена, із якої лунали вітання для всіх матусь. У обласному святі «Мамина колискова» взяли участь наші місцеві юні перлинки -  вокальний гурт «Зорепад», у складі Софії Невар, Соломії Невар,Юлії Худякової,  Іванни Невар та Олександри Миронюк. Дівчата заспівали зворушливі пісні «Мамині яблуні» та «Мої батьки».  Акапельно «Зорепад» також виконав українську народну пісню «Коли ти в армію ідеш» та «Зелений дубок». Дівчата дуже вразили глядачів своїм неймовірним співом. Щиро дякуємо всім учасникам свята.

ФОТОЗВІТ: