ПРОЩАННЯ З ДИТЯЧИМ САДОЧКОМ

Дата: 27.05.2019 08:53

Прощання з дитячим садочком – важливий етап у житті кожної дитини. Від дорослих – вихователів, батьків, дідусів і бабусь -  до маленьких випускників – всі старанно готувалися до свята, аби перетворити захід на справжній бал.

Фото без опису

24 травня урочистою ходою від ДНЗ (ясла-садок) «Колобок» до будинку культури йшли маленькі випускники, яких у цьому році 29. Дівчатка у вишуканих бальних сук­нях, хлопці, як справжні кавалери, - у білих сорочках з метеликами.! Ця подія і радісна і водночас сумна. Радісна, бо вчорашні малята вже підросли, багато чого навчилися і готові до подальшого серйозного життя. А смуток лягає на серце тому, що вони прощаються з другим домом, з вихователями, які стали для них другою мамою.

Цікавою і хвилюючою була атмосфера цього випускного у Прилісному.

Випускний ранок був насичений  цікавими піснями, танцями і жартами. Діти вперше зустрілися із своїми майбутніми класоводами, які вчитимуть їх у першому класі. Класні мами сказали дітям напутні слова: «Ось і настав ваш перший випускний, ви покидаєте дитячий садок, а попереду вас чекає багато нового і цікавого. Бажаємо вам хорошого навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, здоров’я, нових цікавих знань та вмінь, нехай все завжди виходить! А ми вам у цьому будемо допомагати. До зустрічі у школі!».

Діти уявили себе у школі на уроках, побешкетували на перервах. Вчитель фізкультури перевірила готовність майбутніх першокласників до занять спортом, вчитель математики протестувала знання дітей у цій науці, заступник директора з виховної роботи переконалася у талановитості майбутніх учнів. Шкільний психолог дізнавалася, ким стануть маленькі випускники, коли виростуть. Дітки розповіли про свої мрії і плани на майбутнє. Довелось випускникам здавати свій перший екзамен, під час якого вони продемонстрували свої знання у різних науках.

Вихованці подякували за щоденну старанну працю вихователям, помічникам вихователів, кухарям та інструктору з фізичного виховання.

Дякували майбутні школярики й своїм батькам. У чудовому вальсі закружляли маленькі дівчатка зі своїми татусями. Матусям присвятили юні випускники зворушливий танець, на завершення якого кожній мамі подарували велике червоне серце любові.

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася завідувачка дитсадка Цьопух Л.В., яка побажала діткам щасливої дороги у майбутнє доросле життя та гарного навчання в школі. Людмила Василівна вручила кожному випускнику дипломи  про закінчення дитсадка.

Завітали на свято до маленьких учнів і представники влади – Терещенко І.І., Костанкевич І.М., Гнатюк О.І., Киричик І.М., Слупачик Н.О.. Народний депутат Ірина Костанкевич виступила з вітальним словом: «Хочу вийти з ініціативою перенести конкурс «Україна має таланти» на Волинь і центр зробити в Прилісному. Там така концентрація обдарованих діток, аж зашкалює. На останньому дзвонику в ДНЗ і співали, і танцювали, вірші, конкурси.... Все на одному диханні. Молодці вихователі, батьки, а діти -зачарували!!!!!»

Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко подякував за чудове свято та побажав юним школярикам міцного здоров’я, хороших друзів, успіхів у навчанні.

Виступила в.о.начальника гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради Слупачик Н.О.: «Завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, якими ми можемо сьогодні пишатися». Наталія Олександрівна вручила невеличкі подарунки юним випускникам та побажала гарного продовження свята.

Після святкового концерту дітей чекав сюрприз -  аніматори із міста Ковеля, які організували чудові розваги для дітей у вигляді конкурсів, ігор, дискотеки, паперового шоу.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості! У добру путь, випускники!».

Цікавою і хвилюючою була атмосфера цього випускного у Прилісному.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)