Все про безпеку очима дітей

Дата: 25.03.2019 13:56

У березні на базі гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради пройшов окружний конкурс «Все про безпеку очима дітей». Захід проводився з метою вивчення дітьми правил пожежної, екологічної безпеки та основ безпеки життєдіяльності, долучення учнівської молоді в якості волонтерів до діяльності з попередження пожеж, нещасних випадків серед підростаючого покоління, навчання дітей та дорослих правил поведінки під час кризових ситуацій, ознайомлення дітей з діяльністю громадських та державних структур у сфері попередження, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, популяризація професії пожежника-рятувальника, різносторонній розвиток дітей, розвиток у них творчих здібностей, прищеплення учням бережливого ставлення до природи та довкілля, поважного ставлення до правил безпеки та здорового способу життя.

Фото без опису

Тематика робіт була різноманітною: Дитина і сірники – чекай біди, Дотримуйся правил безпеки на водоймах (взимку і влітку), Вивчи порядок дій на випадок надзвичайних ситуацій, Дотримуйся правил безпеки в побуті та на вулиці – живи безпечно!, Бережіть природу – наш спільний дім, Діти сусідніх держав України, Білорусії та Польщі – разом за безпечне майбутнє!, Юні рятувальники  – майбутнє ДСНС України, Історія пожежно-рятувальної служби Волині, Пожежно-рятувальна техніка та первинні засоби пожежогасіння, Ліквідація пожеж, стихійних лих, надзвичайних ситуацій та рятування людей під час них – основні завдання ДСНС України та Добровільного пожежного товариства України, «Запобігти, врятувати, допомогти» – девіз ДСНС України, символіка та Добровільного пожежного товариства України.

Кращі роботи, які були представлені на окружний конкурс навчально-виховним комплексом «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Городок» та загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів с.Галузія,  направлені на обласний етап конкурсу. Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!!!

ФОТОЗВІТ: