У Прилісненській громаді кращі футбольні команди розіграли Кубок весни

Дата: 24.03.2019 19:15

У неділю, 24 березня, на стадіоні «Сойне» с.Прилісне  зійшлися найкращі футбольні команди Прилісненської громади із сіл Прилісне, Городка, Серхова, а також гості із сіл Тоболи та Нові Червища Камінь-Каширського району, щоб розіграти Кубок весни.

Фото без опису

Кубок весни з футболу проводився з метою популяризації та подальшого розвитку масового футболу в громаді, залучення до занять футболом широких верств населення, підвищення рівня спортивної майстерності, виявлення здібної молоді, організації  дозвілля шанувальників футболу.

Одразу після жеребкування розпочалися футбольні баталії. Футболісти команди с.Прилісне здобули беззаперечну перемогу в турнірі серед дорослих та  завоювали Кубок. Друге місце посіли серхівці, а третє місце у городоцьких  футболістів.

Переможці турніру отримали заслужений кубок та грошову винагороду.