Великі права маленької дитини

З метою ознайомлення учнів 3-4 класу з основними правами та обов’язками, формування  правової свідомості та уміння користуватися своїми правами, у бібліотеці-філії села Городок на засіданні клубу за інтересами «Чомучки» проведено правову годину «Великі права маленької дитини».

09:53 12.12.2018

06 грудня 2018 року із дружнім візитом до Прилісненської ОТГ завітали депутати Маневицької селищної ради для ознайомлення з досягненнями громади. Делегаціяю приймав Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко, який поділився результатами діяльності новоствореної громади. Гості оглянули низку об’єктів у всіх населених пунктах Прилісненської ОТГ: школи, ФАПи, сільські клуби, бібліотеки, адмінприміщення, та ознайомилися із низкою проектів, які втілюються в життя завдяки плідній роботі Прилісненської сільської ради.  Всі учасники були дуже задоволені, що трапилася нагода поділитись досвідом та отримати необхідні знання і контакти для розвитку подальших відносин.

18:32 09.12.2018

Вітаємо всіх військовослужбовців України!

За вікном шостий день зими, шостий день грудня, а це означає, що весь український народ вшановує своїх захисників і відзначає День Збройних Сил України. Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками. Це свято сильної половини людства, свято відкритої, безкорисної і непідкупної дружби, яка проходить перевірку небезпекою і ризиком.

08:52 08.12.2018

Дорогі захисники Української держави! Солдати, офіцери! Вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас зі святом -  Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

08:13 06.12.2018