Привітання сільського голови з Днем працівників лісу!!!

Дата: 20.09.2020 13:14

Шановні працівники лісової галузі!

Від усього серця вітаю вас з вашим професійним днем! Ви – хранителі нашого найціннішого надбання – нашої природи, зелених легенів нашої планети! Ви знаєте всі лісові стежки – і я бажаю, щоб стежки вашої долі вели вас туди, куди ви бажаєте. Ви відчуваєте природу і в дощ, і в сніг, і в спеку, і знаєте, як їй допомогти. Так нехай і ваші долі не знають посух і морозів. Нехай ваша робота приносить вам справжнє задоволення, дарує здоров’я і довголіття! Ліс дає людям сили, так бажаємо вам постійно відчувати це на собі, користуючись цією благодатною енергією. Нехай пожежі і браконьєри обходять ліси стороною, дерева підносяться вгору, хай будуть багатими врожаї ягід і грибів, розмножується живність. Здоров’я, величезного щастя вам, успіхів у житті!

сільський голова  Ігор Терещенко