21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожного з нас – це наша милозвучна українська мова. Скільки поетів присвячувало їй свої оди, скільки патріотів полягло за право спілкуватися рідною мовою, скільки ворогів намагалося її знищити. Та вона жива! Бо мова - то душа народу. Доки живе хоч один українець, доти й буде жити українська мова. Про мову потрібно дбати, як і про душу, зберігати  її чистоту та красу.

08:54 22.02.2019

Відбувся захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ій річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан

Афганістан – ти край війни і крові, тих молодих завзятих юнаків, в котрих у грудях полум’я любові, горить допоки дух їх не дотлів.

21:16 16.02.2019

Створена Координаційна рада з питань  запобігання та протидії домашньому насильству  і насильству за ознакою статі  на території Прилісненської сільської ради

Створена Координаційна рада з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Прилісненської сільської ради

31 січня 2019 року з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності рішенням виконавчого комітету Прилісненської сільської ради була створена Координаційна рада з питань запобігання та протидії домашньому насильству  і насильству за ознакою статі на території Прилісненської сільської ради. До складу ради увійшли представники виконавчого апарату сільської ради, закладів охорони здоров'я, закладів освіти, служби у справах дітей, Національної поліції, соціально-психологічна служба.

11:00 04.02.2019

"Вона жива і буде вічно жити" - відбувся окружний конкурс читців поезії Лесі Українки

148-а річниця з дня народження Лесі Українки, яку будемо відзначати 25 лютого, стала приводом для проведення в  Прилісному традиційного конкурсу читців творів відомої поетеси «Вона жива і буде вічно жити».

10:04 03.02.2019

Представники патрульної поліції Волині та обласної бібліотеки для юнацтва вже вдруге завітали до Прилісненської громади. Цього разу до Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Карасин. Тут  01 лютого 2019 року з дітьми були проведені бесіди на найбільш актуальні теми: «Булінг в дитячому середовищі», «Правила дорожнього руху та особиста безпека на дорозі».

15:35 02.02.2019

Відбулася зустріч жителів громади із представниками Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

30 січня 2019 року у залі засідань Прилісненської сільської ради відбулася зустріч жителів громади із представниками Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.  Директор Юрій Корольчук представив освітній проект «Успішна громада»,  який створений для сприяння економічному розвитку ОТГ , розширення можливостей самозайнятості жителів громади, сприяння розвитку бізнесу та професійної орієнтації учнівської молоді. Він розповів про шляхи співпраці та можливості, які відкриває освітній проект для людей, які шукають роботу.

12:08 31.01.2019

У селі Серхів відбулися сходи прихожан Свято-Покровського храму, на яких було піднято питання переходу УПЦ МП до Православної Церкви України

5 січня Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію єдиної Православної церкви України. А вже 6 січня  Варфоломій передав предстоятелю новоствореної Православної церкви України Епіфанію посох і Томос, який проголошує автокефалію.

08:21 28.01.2019

22 січня  Україна відзначає День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності України

22 січня  Україна відзначає День Соборності України. Саме цього дня 100 років тому  у 1919 році проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

14:17 22.01.2019