Привітання сільського голови з Днем святого Миколая!

Дата: 19.12.2020 20:53

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

Знову до нас приходить довгоочікуване свято - одне з найсвітліших свят, яке дарує нам зимова пора.

19 грудня разом з Святим Миколаєм наші діти засвітили  головну ялинку громади. Хлопчики і дівчатка розказали віршики та отримали солодкі гостинці. В закладах дошкільної освіти проходили святкові новорічні заходи, на яких діти отримали  подарунки від Прилісненської сільської ради.

Нехай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм та неповторними враженнями. Бажаю кожній родині миру, достатку та  родинного затишку. Нехай чудо Святого Миколая  не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Зі святом!

Сільський голова                                                                                І.Терещенко