Село моє, для мене ти єдине  або як галузійці відзначила День села

Село моє, для мене ти єдине або як галузійці відзначила День села

Батьківщина, рідний край, рідна земля – такі прості слова і разом з тим прекрасні і святі для кожного з нас. Людина, що від’їздить на довгий час із рідного села, повертаючись додому, відчуває трепет у серці та щире хвилювання. Вона звертає увагу на бузок, який щороку зацвітає яскраво-фіолетовим цвітом, на кущ калини, що горить червоними кетягами, на стежку до рідного порогу, чи поросла вона травою. Дорога серцю батьківщина починається із рідного села.

08:27 16.07.2019

Переможцями обласного зльоту учнівських лісництв стали вихованці НВК с.Городок

Ще новий 2019/2020 навчальний рік не розпочато, а в НВК с.Городок уже перемога!  ГРАН-ПРІ - такий результат участі вихованців Городоцького учнівського лісництва в обласному зльоті.

13:24 03.07.2019

Випускний вечір 2019 року «Прощання в аеропорту»

29 червня з аеропорту «Опорний заклад  "Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с.Прилісне"» рейсом 20-19 «Дитинство – Доросле життя» відправились у незвідану, загадкову, неймовірну подорож юні пасажири – випускники 2019 року. Ця особлива подія зібрала разом багато проводжаючих: батьків, вчителів, знайомих та друзів, які приготували для випускників напутні слова, мудрі поради, обереги. Адже це особливий день, котрий не губиться на довгій життєвій дорозі, а завжди світиться вогником спогаду.

13:13 01.07.2019

Державне свято – День Конституції України

У цей важливий свято для країни і громадянин - День Конституції України - бажаємо кожному благополуччя, родинного щастя, міцного здоров'я та віри в світле, мирне майбутнє нашої улюбленої України!

08:11 28.06.2019

Туристичний табір пройшов на УРА!

Літо – пора активного відпочинку, насолоди канікулами і масою вільного часу. Кожен для себе вибирає той спосіб відпочинку, який йому найкраще підходить і ближче до душі.  Але кожному із батьків хочеться, щоб їхні діти не лише цікаво, весело, але й змістовно та корисно проводили свій час.

19:43 18.06.2019

У Прилісненській громаді завершили свою роботу  літні мовні табори

У Прилісненській громаді завершили свою роботу літні мовні табори

Цьогоріч вперше у Прилісненській громаді на базі усіх закладів загальної середньої освіти запрацювали літні мовні табори. Відпочинком в них було охоплено 185 дітей 5-8 класів, які вдосконалювали, розширювали та поглиблювали свої знання з англійської  мови.

13:20 18.06.2019