У селі Карасин Прилісненської ОТГ будується нова школа

Уже добрий десяток років жителі с.Карасин чекають на будівництво нового закладу загальної середньої освіти. Приміщення школи, яке будувалося за нормативами минулого століття, не передбачає належних умов для навчання і виховання учнів школи. Їдальня розташована в окремому дерев’яному приміщенні. Відсутнє централізоване водопостачання та водовідведення. Внутрішні санітарні кімнати відсутні. На сьогодні виникла проблема створення належних умов для здобуття освіти учнями школи. Проте у всі роки будівництво вважалось неможливим через високу вартість будівництва, нестачу коштів у районному бюджеті. Зі створенням Прилісненської ОТГ, в яку ввійшла і Карасинська сільська рада,  питання реконструкції школи із добудовою класних кімнат відразу стало проблемою № 1 - як для голови громади, так і для депутатського корпусу.

08:44 30.09.2019

Благоустрій : зміни до кращого

Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Варто зауважити, що стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села, селища чи міста — це в першу чергу оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості.

08:42 30.09.2019

Прилісненська громада збагатилася футбольним тренером

Юрія Ремінського у Прилісному та за його межами знають, передусім, як талановитого футболіста, непробивного центрального захисника ФК «Сойне» с.Прилісне, завзятого вболівальника Збірної України по футболу, на ігри якої він їздив навіть за кордон (Чехія, Білорусія, Німеччина, Голландія). Нині Юрій Михайлович уже не просто футболіст, він тренер дитячих спортивних команд.

08:40 30.09.2019

Шановні працівники дошкільної освіти!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Дозвольте подякувати Вам за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади, за те, що щоденно віддаєте тепло своїх сердець вихованцям, що завжди зустрічаєте дітей із посмішкою на обличчі.  Нехай наші діти дарують Вам тільки позитивні емоції, заряджаючи вас молодістю і енергією.

08:32 27.09.2019

Набуття досвіду Німеччини у використанні болотних угідь  з користю для поліських громад

Набуття досвіду Німеччини у використанні болотних угідь з користю для поліських громад

Із  26 по 30 серпня 2019 року у рамках субпроекту із земельних питань німецько-українського агрополітичного діалогу, який запроваджений в області за ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич, волинська делегація побувала у Німеччині.

15:44 09.09.2019