Привітання сільського голови з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 10:49

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Працівники соціальної сфери — це люди, які присвятили своє життя добрій і благородній справі - роботі з людьми. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення люди старшого віку, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та всі, хто опиняється у важкій життєвій ситуації. Щодня на ваші плечі лягають проблеми сотень людей, яким просто необхідна допомога і підтримка. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

З повагою сільський голова Ігор Терещенко