Дата: від до Скинути

Відзначимо День Гідності та Свободи РАЗОМ! Сьогодні 21 листопада український народ відзначає День Гідності та Свободи

У закладах культури та освіти, державних установах ми згадуємо про початок Євромайдану, адже саме у листопаді почалися перші протести. Свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».  Вітаю, вас, співвітчизники, зі святом! Низько вклонімося героям майдану, Революції гідності, полеглим героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Щоб їхня жертва була недаремною,  нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та щасливої Української держави.  Бажаю миру, добра, єдності та благополуччя вам та вашим родинам.

08:29 21.11.2019

СТОП! БУЛІНГ!

Проблема жорстокості в сучасному суспільстві, на жаль, стає дедалі актуальнішою, особливо - інциденти безжалісного ставлення один до одного в учнівському колективі.  Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношення до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

21:38 17.11.2019

Увага конкурс з вивезення побутових відходів на території Прилісненської сільської ради!!!!

Прилісненська сільська рада оголошує конкурс відповідно до рішення чергової сесії сільської ради від 03 жовтня 2019 року № 37/11 "Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Прилісненської сільської ради".

17:16 14.11.2019

07 листопада 2019 року в адмінприміщенні Прилісненської сільської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти, кухарів  за участю представників Маневицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області щодо впровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів і контролю у критичних точках (НАССР), та  безпечності харчування в закладах освіти, посилення контролю за створенням належних умов, організацією харчування дітей, учнів, вихованців з додержанням вимог санітарно-гігієнічних правил та норм утримання закладів освіти.

15:23 12.11.2019

Управління ДСНС України у Волинській області попереджує!!!

Головна порада рятувальників – зігрівайтеся безпечно!   Кількість пожеж, спричинених необережністю громадян, а також випадків травмування та загибелі людей на них є основною проблемою осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду.

12:06 11.11.2019

31 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету

31 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому заслухано інформацію головного бухгалтера відділу фінансів та бухгалтерського обліку Шилак Н.І. про виконання бюджету Прилісненської об’єднаної територіальної громади, проаналізовано роботу по розгляду звернень громадян, які надійшли до Прилісненської сільської ради за дев’ять місяців 2019 року.

08:40 06.11.2019

Про начальника гуманітарного відділу

Розпорядженням сільського голови з 01 листопада 2019 року на посаду начальника гуманітарного відділу переведено Слупачик Наталію Олександрівну, як таку, що пройшла конкурс, увільнивши з посади провідного спеціаліста гуманітарного відділу.

08:29 03.11.2019