Відбулись наради з презентацією реформи шкільного харчування в Маневицькій, Колківській та Прилісненській громадах

Дата: 01.12.2021 15:02

Фото без описуЗ метою оцінки можливості запровадження змін в дитячому харчуванні Маневицьким управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області здійснено моніторингові обстеження шкіл та дошкільних закладів, зокрема стану приміщень харчоблоків, наявності технологічного обладнання, стану мереж водопостачання та каналізування, забезпечення протиепідемічних вимог в період карантину.

За результатами моніторингу хочеться відмітити Опорний заклад “Прилісненський ліцей”, який за виділені кошти Прилісненською сільською радою в понад 300 тисяч гривень, провів капітальний ремонт харчоблоку, із заміною вологостійкого покриття стін, підлоги керамічною плиткою, заміною систем водопостачання, каналізування, витяжної вентиляції, технологічного обладнання, відремонтовано всі кладові для зберігання харчових продуктів із облаштуванням окремих входів (фото 1,2).

Позитивним прикладом також є проведення ремонтних робіт із заміною технологічного обладнання в Четвернянському закладі дошкільної освіти Колківської селищної ради

18 - 19 листопада начальником Маневицького управління Анатолієм Неродиком та начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Маневицького управління для керівників Маневицької, Колківської та Прилісненської громад, керівників дитячих закладів проведено робочі наради з презентацією реформування шкільного харчування, зокрема змін, що очікуються в організації харчування у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та необхідність запровадження комплексу заходів з ремонту , доукомплектування харчоблоків дитячих закладів необхідним технологічним обладнанням.

Вирішено здійснити інвентаризацію обладнання харчоблоків та передбачити в бюджеті на 2022 рік кошти для покращення їх матеріально – технічного стану. Також вирішено винести на громадське обговорення питання необхідності підвищення вартості харчування в закладах дошкільної освіти (фото 3).