Скликається  п'ятнадцята позачергова сесія сільської ради восьмого скликання

Дата: 06.12.2021 11:11

Фото без опису07 грудня о 13-00 в приміщенні будинку культури с.Прилісне відбудеться п'ятнадцята позачергова сесія сільської ради восьмого скликання з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного п’ятнадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

Інформує: Терещенко І.І. – сільський голова.

2. Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Прилісненської сільської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

Інформує:Романюк Р.Л. – начальник відділу фінансів.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 №4/19 «Про  бюджет сільської  територіальної громади  на 2021 рік».

Інформує:Романюк Р.Л. – начальник відділу фінансів.

4. Про розірвання договору оренди майна.

Інформує:Мельничук П.Д. – інспектор з питань комунального майна.

5. Про надання дозволу на списання майна.

Інформує:Мельничук П.Д. – інспектор з питань комунального майна.

6. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території в с.Тоболи.

Інформує:Лук’янчук О.В. – спеціаліст першої категорії відділу  містобудування та архітектури, землевпорядкування, комунальної власності і екології Прилісненської сільської ради.

7. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території в с.Серхів.

Інформує:Мельничук П.Д. – інспектор з питань комунального майна.

8. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с.Прилісне.

9. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с.Нові Червища.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Прилісне громадянці Биковській Надії Миколаївні.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Прилісне громадянці Мельник Любові Іванівні.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Прилісне громадянину Музичуку Володимиру Петровичу.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Галузія громадянину Євпаку Якову Яковичу.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в селі Прилісне громадянину Романіку Миколі Романовичу.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок.

16. Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою громадянину Міщуку Миколі Олексійовичу.

17. Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою громадянину Ковальчуку Володимиру Лукичу.

18. Про затвердження проекту землеустрою                                            щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки громадянину Сахарчуку Олександру Степановичу.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та передачу у власність земельної ділянки громадянину Капцю Максиму Вікторовичу.

20. Про клопотання ПрАТ «Волиньобленерго».

21. Про  внесення змін до рішення Новочервищанської сільської ради від 24.06.2020 року №50/12 «Про  затвердження матеріалів землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди земельних ділянок».

Інформує:Мельничук П.П. – секретар ради.

22. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Прилісненської сільської ради на 2022 рік.

Інформує:Мельничук П.П. – секретар ради.

23. Про затвердження у новій редакції статутів комунальних закладів, установ та підприємств Прилісненської сільської ради.

Інформує:Мельничук П.П. – секретар ради.

24. Про внесення змін в положення відділу фінансів Прилісненської сільської ради та гуманітарного відділу виконавчого комітету Прилісненської сільської ради.

25. Інші.