Волинська область, Камінь-Каширський район

Дата: 12.10.2021 16:18

Відбулися ігри першого етапу відкритого розіграшу Кубка Прилісненської сільської ради з футболу  2021 року. Ось їх результати:

ФК «Тоболи» ФК - «Нові Червища» 2:1

Голи забивали: Величко Василь (10 хв) ФК «Тоболи», Балашук Денис (60 хв) ФК «Нові Червища», Герасимчук Дмитро (64) ФК «Тоболи».

Гру обслуговувала суддівська бригада у складі: Мельник Микола - головний арбітр (с.Карасин);

Асистенти: Хилюк В’ячеслав (с.Прилісне), Ясюк Олександр (с.Городок).

ФК «Сойне» - ФК «Городок» 4:1

Голи забивали: Титаренко Олександр (40 хв) ФК «Сойне», Назарук Максим (45+3 хв) ФК «Сойне», Дубровський Сергій (58 хв) ФК «Городок», Телебей Олег (85 хв авто гол) ФК «Городок», Ремінський Юрій (90+4) ФК «Сойне».

Гру обслуговувала суддівська бригада у складі: Хилюк В’ячеслав – головний арбітр (с.Прилісне),

Асистенти: Мельник Микола (с.Карасин), Невар Володимир (с.Нові Червища).

У четвер, 14 жовтня на стадіоні села Тоболи відбудеться гра другого етапу між командами ФК «Сойне» та ФК «Боровно/Оленине». Початок о 13:00 годині.

Фінальна гра відкритого  розіграшу Кубка Прилісненської сільської ради з футболу  відбудеться на стадіоні с.Городок 17 жовтня 2021 року. Початок о 13.00 годині.