Дата: 16.06.2021 17:24

16 червня відбулася нарада щодо заготівлі другорядних лісових ресурсів на території Прилісненської територіальної громади. В ній взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Ващук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік, сільський голова Ігор Терещенко, заступник сільського голови Олексій Гнатюк, начальник Камінь-Каширського відділу податків і зборів з фізичних осіб Ірина Платонова, консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Василь Гром та заготівельники лісової сировини.

Перед початком заготівельного сезону присутні обговорили питання дотримання порядку заготівлі лісових ресурсів, видачі дозвільних документів та використання передбачених лімітів на заготівлю другорядних лісових матеріалів. Під час зустрічі розроблено чіткий план дій щодо дотриманням вимог чинного законодавства в частині здійснення заготівлі другорядних лісових матеріалів. Наголошено увагу на тому, що надходження коштів від сплати рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів будуть спрямовані на рахунки місцевого бюджету.