Приєднання Прилісненської громади до до ініціативи Європейського Союзу по клімату та енергії

Дата: 30.06.2021 16:55

Сьогодні надійшло підтвердження щодо приєднання Прилісненської громади до ініціативи Європейського Союзу «Угода мерів щодо Клімату та Енергії».
Ми беремо на себе зобов'язання скоротити на своїй території викиди СО2 (та, за можливості, інших парникових газів) щонайменше на 30% до 2030 року за рахунок заходів з підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії.
В свою чергу приєднання до ініціативи Європейського Союзу «Угода мерів щодо Клімату та Енергії» відкриває нові можливості в пошуку партнерів та джерел фінансування для впровадження відновлюваної енергетики в громаді. Працюємо в цьому напрямку та закликаємо доєднуватись інші громади.
Приєднуйтесь!