Шановні жителі територіальної громади!

Дата: 31.12.2020 21:50

Шановні жителі територіальної громади!

Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Прилісненської сільської  ради щиро вітаю Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

У Новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Нехай прийдешній рік принесе громаді достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас мир, доброту, любов та злагоду.

Бажаю всім  здійснення найзаповітніших мрій та задумів, міцного здоров’я та натхнення. Нехай Новий рік та Різдво Христове подарують родинне тепло та затишок, шану та любов від рідних та близьких, принесуть благополуччя Вашим сім’ям. Хай станеться справжнє новорічне диво, яке принесе радість до кожної оселі.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями

сільський голова                                                                           І.І.Терещенко