У Прилісненській ОТГ людям похилого віку вручили продуктові набори

Дата: 05.10.2020 17:20

Фото без опису1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. У цей чудовий день працівники Прилісненської сільської ради відвідали найстаріших жителів громади, яким вже виповнилось 90 років, одиноких дідусів і бабусь, яким за 80, людей поважного віку, які мають труднощі із самостійним пересуванням. Вже традиційно Прилісненська громада підтримує людей похилого віку не лише теплими словами, а й подарунками. Цього року закуплено 63 продуктових набори на суму 12 600 грн. Це, хоч невелика, проте допомога і подяка всім людям поважного віку за багаторічну самовіддану працю, добро і мудрість.

Бажаємо усім людям похилого віку найголовнішого – здоров’я! Зичимо безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок рідним і близьким! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!