СТОВІДСОТКОВЕ преміювання працівників бюджетних установ Прилісненської ОТГ з нагоди професійних свят!!!

Дата: 25.09.2020 15:43

СТОВІДСОТКОВЕ преміювання працівників бюджетних установ

Прилісненської ОТГ з нагоди професійних свят!!!

Осінь – це багата на святкові події пора. Саме в ці теплі золоті дні професійні свята відзначають люди, які своїм професіоналізмом, терпінням, мудрістю, глибокою самовіддачею, увагою до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини створюють і наше майбутнє, і майбутнє України. Це люди, які працюють в освітніх установах, в закладах бібліотечної сфери. Тож Прилісненською сільською радою було прийняте рішення відзначити усіх працівників (в тому числі, обслуговуючий персонал), які дотичні до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, комунальних установ «Школа мистецтв» та «Інклюзивно-ресурсний центр», бібліотек, грошовими винагородами та преміями в розмірі 100% посадового окладу, які вони отримають наприкінці вересня – початку жовтня 2020 року.

Тож дорогі наші працівники, ми щиро вітаємо вас із професійними святами, дякуємо за вашу самовідданну працю, увагу, турботу про дітей. Зичимо міцного, як граніт, здоров'я, невичерпної енергії, нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, в оселях панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.