Вітання Прилісненського сільського голови із Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2020 10:18

Фото без описуВітання Прилісненського сільського голови

із Всеукраїнським днем бібліотек

30 вересня – особливий день у житті кожного, хто пов’язав своє життя з бібліотекою, хто приходить до бібліотеки працювати, вчитися, відпочивати, спілкуватися.

Тож  шановні працівники бібліотек, книголюби, друзі та партнери бібліотек! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Величезна подяка і вдячність всім працівникам книгозбірень за самовіддану працю! За те, що ви продовжуєте берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. Недаремно сьогодні  православні християни відзначають свято Віри,Надії, Любові та матерії їх Софії. Адже «Софія» у перекладі із грецької  означає «мудрість». Саме мудрість всього світу захована у книгозбірнях. Тут люди знаходять й інші три важливі іпостасі – Віру, Надію та Любов.

Бібліотека сьогодні – це інформаційний, культурний, освітній і духовний центр, що робить великий внесок у розвиток українського суспільства.

Нехай у кожній бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.

Зичу вам, шановні хранителі книг, творчої наснаги, міцного здоров’я,  щастя, добробуту, затишку в оселях, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Бажаю вам щоденних радощів, позитивного настрою і приємних незабутніх емоцій!

Зі святом!

З повагою,

сільський голова                                                                Ігор Терещенко