Олімпійське лелеченя- 2021 у Прилісненській громаді

Прекрасною традицією, започаткованою Національним олімпійським комітетом України ще у 2010 році, стало проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Звичайно карантин вніс свої корективи і у 2020 році цей захід не відбувся. Але цьогоріч всупереч всім перешкодам у Прилісненській територіальній громаді було проведено спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя».

15:00 31.05.2021

Цюприк Марія Іллівна – матір села Прилісне

Цюприк Марія Іллівна зіграла важливу роль в історії села Прилісне. 24 травня 2021 року виповнилося 120 років від дня її народження. Прилісненці не могли не вшанувати світлу пам’ять Цюприк Марії, тому відвідали її могилу, що знаходиться в смт.Маневичі. Михайло Іванович Романік, місцевий історик, розповів присутнім історію її життя та як саме було врятовано с.Маневичі (зараз - с.Прилісне) під час Другої Світової війни 1939-1945 рр.

12:56 27.05.2021

Міні-футбол серед учнів ЗЗСО Прилісненськї ТГ

21 травня 2021 року на базі ОЗЗСО «Прилісненський ліцей» відбулися змагання з міні-футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти. У заході взяли участь 10 команд. Діти не лише грали в улюблену гру, а й мали можливість порівняти навички одне одного. Боротьба була справді запеклою. Перемогу здобула команда ОЗЗСО «Прилісненський ліцей» , ІІ місце отримала футбольна команда Новочервищанського ліцею. За третє місце змагалися команди  Карасинської та Городоцької гімназії. Гра закінчилася нічиєю, тож вирішили визначити призера з допомогою  пенальті. Отож ІІІ місце вибороли футболісти Карасинської гімназії.

23:23 24.05.2021

Творчий звіт клубу-філії с.Серхів

У Прилісненській територіальній громаді розпочалися творчі звіти аматорів закладів культури за 2020 рік. Першими відзвітували колективи клубу-філіії с.Серхів БК Прилісненської сільської ради.

22:55 18.05.2021