Соціальна робота в громаді

Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю. Відділ у справах дітей, сім»ї та з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Прилісненської сільської ради як координуючий орган, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства. Саме тому працівниками відділу спільно із суб’єктами  соціальної роботи проведено цільовий рейд, у ході якого перевірено умови утримання та виховання дітей у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах.

14:33 31.03.2021

У Прилісненській громаді відбувся І етап «Весняного Кубку з волейболу» серед чоловічих аматорських команд Камінь-Каширського району «Волейбольна весна – 2021»

10:20 30.03.2021

Чергова сесія сільської ради

8 квітня о 14-00 годині в приміщенні будинку культури с.Прилісне відбудеться сьома чергова сесія сільської ради восьмого скликання з порядком денним:

10:20 30.03.2021

Зі святом Весни, краси і любові – з 8 Березня!

Дозвольте вас привітати зі святом Весни, краси і любові – з 8 Березня! Нехай сьогодні ваша душа до країв наповниться світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних подарунків! Нехай ластівки зів'ють гнізда над вашими вікнами і принесуть у ваш дім благополуччя і взаєморозуміння, а перші промені весняного сонечка вкажуть на щасливу стежку вашій долі!

07:37 08.03.2021