19 Квітня, 2021 р., 11:18
Наша відповідальність — це і є профілактика всіх хвороб
14 Квітня, 2021 р., 14:42
Відбувся творчий звіт школи мистецтв Прилісненської громади
12 Квітня, 2021 р., 11:20
Сьогодні зареєстрували свій шлюб житель с. Боровне  Вадим Смітюх та жителька с. Карасин  Людмила Мельник. Прилісненська громада вітає молодят та бажає щасливого сімейного життя!
12 Квітня, 2021 р., 09:57
Працівники Прилісненської громади спільно з ДП "Городоцьке ЛГ" долучились до всеукраїнського проекту "Озеленення України". Було висаджено близько 10 тисяч саджанців сосни.
02 Квітня, 2021 р., 10:04
Найкращий читач 2021 року
31 Березня, 2021 р., 14:33
Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю. Відділ у справах дітей, сім»ї та з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Прилісненської сільської ради як координуючий орган, вживає заходи щодо захисту прав дітей, попередження соціального сирітства. Саме тому працівниками відділу спільно із суб’єктами  соціальної роботи проведено цільовий рейд, у ході якого перевірено умови утримання та виховання дітей у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах.
30 Березня, 2021 р., 10:20
У Прилісненській громаді відбувся І етап «Весняного Кубку з волейболу» серед чоловічих аматорських команд Камінь-Каширського району «Волейбольна весна – 2021»
30 Березня, 2021 р., 10:20
8 квітня о 14-00 годині в приміщенні будинку культури с.Прилісне відбудеться сьома чергова сесія сільської ради восьмого скликання з порядком денним: