Ліга соціальних працівників України інформує!

Дата: 04.09.2023 16:00

12 червня 2023 року Громадська організація «Ліга соціальних працівників України» розпочала реалізацію проєкту Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних Фото без описусімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику» у 15 регіонах України.

Метою проєкту є підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей та надання їм соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей.

Одним із основних напрямків проєкту є проведення належного оцінювання потреб дітей у соціальній допомозі, забезпечення соціального супроводу сімей, у які повернулись діти з інтернатних закладів, та сімей опікунів/піклувальників.

Проєкт реалізується в громадах 15 регіонів України. Зокрема у Волинській області даний проєкт реалізується у Прилісненській ТГ та Маневицькій ТГ.

Для ефективної роботи відібрано близько 400 фахівців соціальної роботи. Усі фахівці пройшли навчання, яке було організоване регіональними тренерами, та вже розпочали свою роботу: проводять зустрічі з сім’ями і дітьми, надають їм соціальну допомогу та підтримку.