Скликається п'ята чергова сесія сільської ради

26 січня  2020 року о 14.00 годині в  приміщенні  будинку культури відбудеться п’ята чергова сесія сільської ради восьмого скликання  з порядком   денним:

15:40 11.01.2021

Сьогодні свій день народження святкує староста с. Тоболи Балик Наталія Іванівна!

Прийміть щирі і сердечні вітання з днем Вашого народження! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, душевної гармонії, благополуччя, незмінної підтримки рідних і друзів. Хай радість, оптимізм і удача ніколи не залишають Вас, а всі самі добрі слова і побажання, сказані в цей день, втіляться в життя!

09:26 23.12.2020

Позачергова сесія сільської ради

21 грудня 2020 року о 14-30  в приміщенні будинку культури с.Прилісне відбудеться третя позачергова сесія сільської ради восьмого скликання на розгляд якої внесені питання:

19:40 18.12.2020

Позачергова сесія сільської ради

9 грудня 2020 року о 16 годині в приміщенні будинку культури с.Прилісне відбудеться друга позачергова сесія сільської ради восьмого скликання на розгляд якої внесені питання:

17:30 08.12.2020

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

7 грудня – День місцевого самоврядування. Це свято людей, яких обирає суспільство. Саме органи місцевого самоврядування найближчі до територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю!

08:58 07.12.2020