8 травня - День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 16:07

Війна завжди починається раптово, хоча, через певний період часу вона видаватиметься неминучою. Такою була Друга свіФото без описутова війна, такою є і теперішня війна з російським агресором, який майже повністю наслідує гітлерівські прийоми. Адже людські амбіції, які зав’язуються на культі окремої людської особистості і зарозумілість, зведена на рівень державної політики: відверта брехня, підступність і бажання збагачення за рахунок ближнього сусіда, приводять зрештою до розв’язування будь-якої війни.

8 травня, згідно із Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення. Цього року ми вдруге зустрічаємо його в умовах повномасштабної збройної агресії рф.

Сьогодні Україна вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. А це: остарбайтери, діти війни, вдови учасників, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Проте, з кожним роком, нажаль, живих свідків подій Другої світової стає все менше і менше. У нашій громаді зі статусом учасника Другої світової війни залишилося лише 5 чоловік. Війна – це не тільки танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

І Прилісненська громада сьогодні долучилася до світової спільноти та вшанувала пам'ять про загиблих односельчан у роки Другої світової в кожному населеному пункті громади. До обеліска у с.Прилісне поклали квіти сільський голова І. Терещенко, голова ветеранської організації села М.Романік, керівники та працівники комунальних установ.

Сьогодні і ми знаємо, що таке війна, і вже можемо уявити, яку ціну заплачено за перемогу 1945.

Після ж перемоги у російсько-українській війні наша держава та український народ отримають нове державне свято перемоги над рашизмом – сучасним нацизмом, що обєднає увесь світ!

8 травня - День памяті та примирення

Війна завжди починається раптово, хоча, через певний період часу вона видаватиметься неминучою. Такою була Друга світова війна, такою є і теперішня війна з російським агресором, який майже повністю наслідує гітлерівські прийоми. Адже людські амбіції, які зав’язуються на культі окремої людської особистості і зарозумілість, зведена на рівень державної політики: відверта брехня, підступність і бажання збагачення за рахунок ближнього сусіда, приводять зрештою до розв’язування будь-якої війни.

Фотозвіт: