Бджолярі отримають дотацію за утримання бджолосімей!

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 « Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)», зокрема змінено назву постанови та затверджено порядок використання коштів в новій редакції.

14:25 24.06.2020

І знову про бурштин в селі Галузія.

На території Прилісненської ОТГ ділки через ГУ Держгеокадастру у Волинській області хочуть реалізувати схему безкоштовного отримання земель сільськогосподарського призначення за межами с.Галузія, на яких є поклади бурштину.

13:09 23.06.2020

Новий службовий автомобіль для поліцейського офіцера Прилісненської громади

11 червня в Луцьку 25 об'єднаних територіальних громад Волині, серед яких і Прилісненська ОТГ, отримали службові автомобілі марки Renault Duster для перших поліцейських офіцерів громади в рамках пілотного проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади» . Мета даного проєкту – забезпечити кожну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігти вчиненню правопорушень.

14:40 15.06.2020

Відбулася позачергова сесія сільської ради

11 червня 2020 року відбулась  сорок сьома позачергова сесія Прилісненської  сільської ради, на якій було розглянуто та вирішено ряд питань, що стосуються життя громади.

16:17 12.06.2020

Підсумки онлайн –конкурсу  «Перлина Полісся – Прилісне»

Підсумки онлайн –конкурсу «Перлина Полісся – Прилісне»

Завершився онлайн-конкурс фотоаматорів «Перлина Полісся – Прилісне». Складно було визначити переможців, адже у конкурсі взяли участь 48 учасників у ІІ номінаціях.  У номінації пейзаж «Перина Прилісного» журі визнало переможцями таких учасників:

10:16 12.06.2020